Działki rolne, Ogłoszenia nieruchomości http://nieruchomosci.owi.pl/dzialki/rolne pl-PL Wszystkie prawa zastrzezone (c) 60 Mon, 22 Oct 2018 12:00:08 +0200 sprzedam grunt rolny nadający sie pod staw hodowlany http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/sprzedam_grunt_rolny_nadajacy_sie_pod_staw_hodowlany,1265176
Ogłoszenia nieruchomości Katowice]]>
Wed, 17 Oct 2018 12:20:19 +0200
Dzierżawa działki rolnej http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/dzierzawa_dzialki_rolnej,1264115
Ogłoszenia nieruchomości Zbąszynek]]>
Mon, 01 Oct 2018 11:23:01 +0200
Sprzedaż działki w Polkowie http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/sprzedaz_dzialki_w_polkowie,1262781
Ogłoszenia nieruchomości Zduńska Wola]]>
Wed, 19 Sep 2018 10:13:37 +0200
PIĘKNA DZIAŁKA 2,5 ha Z DOMEM http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/piekna_dzialka_2_5_ha_z_domem,1259921
Ogłoszenia nieruchomości Szadek]]>
Sat, 25 Aug 2018 18:32:56 +0200
SPRZEDAM DZIAŁKĘ W GÓRACH IDEALNĄ POD DOMEK KEMPINGOWY http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/sprzedam_dzialke_w_gorach_idealna_pod_domek_kempingowy,1258950
Ogłoszenia nieruchomości Limanowa]]>
Sun, 19 Aug 2018 08:12:01 +0200
SPRZEDAM DZIAŁKĘ W GÓRACH IDEALNĄ POD DOMEK KEMPINGOWY http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/sprzedam_dzialke_w_gorach_idealna_pod_domek_kempingowy,1250642
Ogłoszenia nieruchomości Limanowa]]>
Thu, 28 Jun 2018 12:45:06 +0200
SPRZEDAM DZIAŁKĘ W GÓRACH IDEALNĄ POD DOMEK KEMPINGOWY http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/sprzedam_dzialke_w_gorach_idealna_pod_domek_kempingowy,1250393
Ogłoszenia nieruchomości Limanowa]]>
Wed, 27 Jun 2018 14:56:41 +0200
Sprzedam działkę w górach idealną pod Domek Kempingowy http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/sprzedam_dzialke_w_gorach_idealna_pod_domek_kempingowy,1249375
Ogłoszenia nieruchomości Limanowa]]>
Wed, 20 Jun 2018 15:13:33 +0200
SPRZEDAM DZIAŁKĘ IDEALNĄ POD DOMEK KEMPINGOWY http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/sprzedam_dzialke_idealna_pod_domek_kempingowy,1248926
Ogłoszenia nieruchomości Limanowa]]>
Sun, 17 Jun 2018 15:01:35 +0200
Sprzedam działkę http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/sprzedam_dzialke,1248821
Ogłoszenia nieruchomości Limanowa]]>
Sat, 16 Jun 2018 12:07:20 +0200
Działka Uzbrojona - Jaktorów Ul. Alpejska http://nieruchomosci.owi.pl/ogloszenie/dzialka_uzbrojona_jaktorow_ul_alpejska,1245248
Ogłoszenia nieruchomości Grodzisk Mazowiecki]]>
Tue, 22 May 2018 13:59:30 +0200